Sello – kompletacja towarów w programie ProstaPaczka2

Przy pakowaniu towarów łatwo się pomylić i spakować za dużo, za mało, bądź nie to co trzeba. W większości przypadków pakuje człowiek, który ma prawo popełniać błędy. Na szczęście możemy minimalizować liczbę pomyłek!

Z pomocą przychodzi funkcjonalność kompletacji towarów w module Sello programu ProstaPaczka2!

Jak działa kompletacja?

Kompletację można włączyć jako samodzielną funkcję lub powiązać z utworzeniem listu przewozowego. Przykładowy proces przygotowania listu może wyglądać w następujący sposób:

  1. Przygotowujemy paczkę w Sello,
  2. Skanujemy symbol paczki w programie ProstaPaczka2 – Wyświetla się okno kompletacji, a w nim lista produktów z paczki Sello,
  3. Skanujemy poszczególne towary (symbol paczki albo numer EAN), które są oznaczane kolorem,
  4. Kończymy kompletację i wybieramy dalsze działanie: utworzenie etykiety, edycja danych listu przewozowego lub zamknięcie okna,
  5. Drukujemy etykietę kurierską.

Dodatkowe funkcjonalności modułu kompletacji

Uruchamianie kompletacji przed utworzeniem listu

Uruchamianie kompletacji przed przygotowaniem każdego listu przewozowego daje pewność, ze w przesyłce znajdują się przedmioty, które powinny się tam znaleźć.

Funkcja automatycznego kończenia kompletacji

Po skompletowaniu wszystkich produktów z danej paczki Sello możliwe jest automatyczne zamknięcie okna, dzięki czemu oszczędzamy czas operatora.

Pracuj z symbolem paczki lub numerem EAN

Możesz wybrać czy skanować będziesz symbol towaru (zapisany w Sello przy asortymencie) lub numer EAN (również zapisywany przy asortymencie).

Ułatw sobie pracę używając kodów akcji

Zamiast klikania myszką możesz zdefiniować kody akcji, które wydrukujesz jako kod kreskowy i będziesz mógł je wykorzystywać za pomocą skanera ręcznego (tj. zakończenie, anulowania, przygotowanie listu z edycją).

Dołącz do nas!

Jeśli jeszcze nie korzystasz z programu ProstaPaczka, wejdź na stronę programu i pobierz wersję demo: LC Soft | ProstaPaczka2. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami [kontakt].