Zaufali nam i naszemu oprogramowaniu

Poniżej zamieszamy loga firm, w których nasze oprogramowanie wspiera codzienną pracę.

 

ebmia_logo_duze

„Programu Prosta Paczka używamy w naszym sklepie już kilka lat. Wprowadzenie oprogramowania umożliwiło kilkukrotne zwiększenie wydajności magazynu oraz wyeliminowało pomyłki przy wypisywaniu listów przewozowych. Na początku magazynierzy sceptycznie podchodzili to tego programu, ale teraz nie wyobrażają sobie pracy bez niego. Cała procedura wypisywania listu przewozowego to zeskanowanie kodu kreskowego na fakturze lub WZ i naciśnięcie drukuj. Wysyłamy kilkaset paczek dziennie, korzystamy z usług kilku firm kurierskich i gdyby trzeba było wypisywać listy przewozowe standardowym sposobem to musiał bym zatrudnić dodatkowe osoby do wypisywania listów przewozowych. Prosta Paczka zainstalowana jest na 6 stanowiskach wysyłkowych, współpracuje z dotykowymi ekranami, czytnikami kodów kreskowych i kartami rfid, którymi magazynierzy logują się do programu. Program loguje kto w danym dniu, o której godzinie spakował paczkę dzięki temu można sprawdzić zapis z kamer w przypadku kiedy klient zgłosi jakąś reklamacje dotyczącą niezgodności towaru. W monecie przekazywania paczek dla kuriera drukowany jest raport i wysyłane są e-maile do klientów z informacją że paczka od nas wyjechała. Bardzo cenną funkcją programu jest informacja o numerze listu przewozowego, którą mogą odczytywać handlowcy bezpośrednio w programie SubiektGT.”


inter_instal_com_logo

 

„Dzięki programowi ProstaPaczka SGT nasza codzienna praca uległa znacznemu przyśpieszeniu.
Teraz po wystawieniu faktury lub paragonu, praktycznie natychmiast drukuje się list przewozowy.
Przy znacznym nawale pracy, funkcja ta jest bezcenna.
Jeśli posiadasz sklep internetowy i prowadzisz wysyłkę, to program ProstaPaczka SGT jest właśnie dla Ciebie.”

INTER-INSTAL.COM


Netprint logo PNG

„Dzięki aplikacji ProstaPaczka SGT udało się zautomatyzować wszystkie procedury związane z generowaniem listów przewozowych do przesyłek kurierskich jaki listowych. Ponadto dzięki zintegrowanemu modułowi powiadomień mailowych rozwiązaliśmy problem przepływu informacji dostawca<->odbiorca. Wszelkie informacje związanie z pakowaniem paczek, numerem listu, terminem dostawy oraz linkiem do śledzenia przesyłki wysyłane są automatycznie przez program ProstaPaczka SGT do naszych klientów. System pozwala także na łatwą integrację i wymianę danych z bazą danych SubiektGT dzięki czemu dane dotyczące przesyłek tj. numer listu przewozowego, są widoczne bezpośrednio na dokumentach w programie księgowo-magazynowym. Pozwala to na łatwe weryfikowanie paczek oraz bezproblemowe przekazywanie informacji o dostawie zarówno drogą mailową jak i telefoniczną klientom kontaktującym się w sprawie dostawy z biurem obsługi.”

NETPRINT.COM.PL


dqpp_logo

„Wdrożenie programu ProstaPaczka pomogła nam w zrobieniu kroku w kierunku idealnego magazynu. Program zaoszczędza dla nas klika godzin dziennie. Proces przygotowania biletu jest całkowicie automatyczny i czas przygotowania wszystkich biletów został rozdzielony na pracowników pakujących, którzy praktycznie nie odczuwają procesu drukowania, ponieważ etykieta jest drukowana w czasie kiedy pracownik zamyka i zakleja paczkę. UPS jest bezproblemowy, niestety walidacja adresów DPD sprawia nam trochę problemów ale będziemy już to rozwiązywać z firmą DPD DE.”

WWW.DQ-PP.PL


kartony24_eu_logo_cut

„Dzięki zastosowaniu Prostej Paczki praktycznie całkowicie wyeliminowaliśmy pomyłki w adresach przy zgłaszaniu przesyłek oraz znacznie przyspieszyliśmy cały proces nadawczy”

KARTONY24.EU


ebmia_pl_logo

dikel_pl_logo_hi

arobro_pl_logo

tkom_pl_logo

klinikaKOLA_vianor

komlogo_pl_logo

 

venom24_pl_logo

fungichem_pl_logo

multideco_pl_logo

easy_wifi_logo

 

20inlove_pl_logo

extramama_pl_logo

katamaran_auto_pl_logo

mizar_pl_logo

 

zielonysklep_pl_logo

sklep-kwiecisty_pl_logo

jukom_logo

arttravel_pl_logo

zolta_pl_logo