Po wysłaniu

Po wysłaniu

Pobierzemy status przesyłki od kuriera, wesprzemy w przygotowaniu dedykowanych raportów na Twoje potrzeby, pomożemy się upewnić że kurier zwrócił wszystkie pobrania oraz przyśpieszymy wyszukiwanie podczas kontaktu z klientem.

Aktualny status przesyłki

Możesz uruchamiać zbiorczą aktualizację statusów logistycznych pobieranych od kuriera. Dzięki temu na bieżąco możesz sprawdzać które przesyłki zostały już doręczone, a które mają problemy. Zamiast czekać na informacje od klienta lub kuriera, możesz samodzielnie zweryfikować statusy logistyczne. Dzięki zaawansowanemu filtrowaniu zestawienia ze statusami łatwo zobaczysz, którym przesyłkom należy się przyjrzeć. Oczywiście możesz też pobrać status przesyłki dla każdego listu z osobna.

Raportowanie

Moduł raportów pozwala na przygotowanie własnych raportów opartych na SQL, dzięki czemu masz możliwość przygotowania takiego zakresu danych jaki jest Tobie potrzebny do codziennej pracy, np:

  • wyświetlenie zestawienia operatorów wraz z ilościami przygotowanych przesyłek
  • zestawienie czasu trwania kompletacji
  • przesyłki opóźnione w doręczeniu
  • przesyłki doręczone po terminie
o module raporty jak dodać nowy raport pobierz demo

Rozliczanie pobrań

Zależy Ci na kontroli zwracania pobrań przez przewoźników? Dzięki modułowi pobrań możesz zaimportować pliki z zestawieniami przesyłanymi przez kurierów i weryfikować to w ramach naszego programu. Upewnisz się, czy dla wszystkich przesyłek za pobraniem została zwrócona pełna kwota pobrania. Jeżeli przewoźnik nie przekazuje raportu, to pobrania można rozliczać ręcznie (pojedynczo).


jak zarejestrować i rozliczyć pobranie przykład rejestrowania pobrania dla Subiekt GT pobierz demo

Wsparcie dla monitoringu

Używasz monitoringu, aby z większą pewnością rozpatrywać reklamacje klientów? Nasze oprogramowanie może pomóc Ci znaleźć odpowiedni moment na taśmie. Wystarczy że w PP2 sprawdzisz jaki był dokładny czas przygotowania listu przewozowego lub kompletacji. Nie musisz przeglądać całego dnia pracy operatorów. Wystarczy przewinąć do odpowiedniego momentu.

Kontakt z odbiorcą

PP2 może się nawet przydać przy kontakcie z klientem, do namierzenia zamówienia po numerze listu, lub listu po numerze zamówienia. Wszechstronna wyszukiwarka pozwoli na wyszukiwanie po każdej wyświetlanej kolumnie (np. kodzie pocztowym).

wróć do strony produktu pobierz demo